Informacija gyventojams

Informuojame, jog nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. UAB „Varėnos vandenys“ siekdami tausoti gamtą atsisako popierinių sąskaitų pristatymo vartotojams, kadangi yra sudarytos visos galimybės sąskaitas gauti elektroniniu paštu arba į mobilųjį telefoną trumpąja žinute (SMS), kurioje bus nurodytas vartotojo kodas ir mokėtina suma, bei skaitiklių paskutiniai parodymai.

Už paslaugas galima atsiskaityti AB Swedbank, Luminor bank AS, AB Šiaulių bankas, elektroninės bankininkystės sistemose, Perlas GO mobiliąja programėle, MAXIMA kasose, grynaisiais pinigais Lietuvos pašte ir Perlo terminaluose.

Norint atsiskaityti už paslaugas Perlo terminale, Lietuvos pašte ar MAXIMA kasose, turėsite pateikti brūkšninį kodą, pardavėja nuskanavusi brūkšninį kodą Jus informuos apie mokėtiną sumą, o Jūs pardavėjai turėsite deklaruoti tos dienos skaitiklių parodymus. Brūkšninį kodą Jūs galite naudoti nuo bet kurios ankstesnės Jūsų turimos sąskaitos.

barcode

Gyventojai, kurie neturi kompiuterių ar išmaniųjų telefonų, neturi galimybės naudotis elektronine bankininkyste, gautų atsiskaitymo korteles su kodu ar barkodu, ir jas pateikę Maxima kasose, Perlas terminaluose ar Lietuvos pašto skyriuose, galėtų gauti visą jiems reikalingą informaciją ir atsiskaityti už suteiktas paslaugas. Atsiskaitymo kortelės bus išduodamos nemokamai ir bus priskiriamos konkrečiam vartotojui pagal kliento kodą.

Prašome gyventojų pateikti (atnaujinti) savo kontaktinius duomenis (elektroninį paštą ir mobilaus telefono numerį) paskambinus tel. Nr. 8 310 31673, arba el. paštu lina@varenosvandenys.lt arba atvykus adresu Žalioji g. 26, Varėna, nurodant vartotojo vardą, pavardę, kliento kodą, adresą ir el. paštą, į kurį pageidaujama gauti sąskaitas. Vartotojams, kurie jau gauna sąskaitas el. paštu, papildomai nieko daryti nereikia.

UAB „Varėnos vandenys“ administracija