Informacija gyventojams

PRANEŠIMAS

UAB „Varėnos vandenys“ skelbia aukcioną ratinio traktoriaus JUMZ EO-2621, 1990 m., galia 37 kW, kuro tipas – dyzelinas, keturi varomieji ratai, pardavimui. Pradinė kaina – 1820 Eur be PVM (PVM sumoka aukcioną laimėjęs dalyvis), garantinis įnašas sudaro 182 Eur. Aukcionas vyks 2023 m. gegužės 9 d. 10 val. UAB „Varėnos vandenys“ administracinėse patalpose, adresu Žalioji g. 26, Varėna. Prašome dalyvius susipažinti su UAB „Varėnos vandenys“ viešo aukciono dalyvio registracijos tvarkos aprašu skelbiamu bendrovės internetinėje svetainėje ir reikiamus dokumentus pateikti iki 2023 m. gegužės 8 d.. Dėl parduodamo turto teirautis tel. 8 686 31 720.

PRANEŠIMAS

UAB “Varėnos vandenys” informuoja, kad Valkininkų mstl. spalio 27 d. sugedo vandens gerinimo filtrai. Kadangi filtrų suremontuoti pati bendrovė negali, todėl buvo iškviestas rangovas, kuris atliks filtrų remonto darbus. Darbai bus atliekami lapkričio 7 d. (būtų atlikti šią savaitę, bet dėl šventinių dienų rangovas negali atvykti).

Gyventojams geriamąjį vandenį gali atvežti UAB “Varėnos vandenys” darbuotojai, kreiptis tel. 831031663. Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

PRANEŠIMAS

UAB „Varėnos vandenys“ planuoja įgyvendinti projektą „Varėnos mieste ir Senosios Varėnos kaime esančių būstų prijungimas prie centralizuotos nuotekų tvarkymo infrastruktūros“, jeigu šio projekto įgyvenimui pritars Varėnos rajono savivaldybės taryba.

Kviečiame Jus iki 2022 m. kovo 1 d. atvykti į UAB „Varėnos vandenys“ adresu Žalioji g. 26, Varėna, pasirašyti sutikimą ir preliminarią sutartį, kad Jums priklausančiame namų valdos sklype būtų klojami buitinių nuotekų tinklai (išvadas) nuo gyvenamojo namo ribos iki centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų, priklausančių nuotekų tvarkytojui. Atvykstant turėti nekilnojamojo turto nuosavybę patvirtinančius dokumentus.

Išvadų įrengimo išlaidos bus finansuojamos UAB „Varėnos vandenys“ ir Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo programos lėšomis.

Kilus klausimams prašome kreiptis į Plėtros ir projektų vadovę Gerdą Kanaukienę el. p. gerda.kanaukiene@varenosvandenys.lt, tel. +3706 75 19019.

KLIENTŲ DĖMESIUI

Informuojame, kad visi UAB „Varėnos vandenys“ darbuotojai yra paskiepyti COVID-19 ligos vakcina, persirgę COVID-19 liga arba periodiškai pateikia pažymą ar neserga COVID-19 liga taip kaip to reikalauja LR Vyriausybės 1999 m. gegužės 7 d. nutarimo Nr. 544 „Dėl darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, tik iš anksto pasitikrinusiems ir vėliau periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamosiomis ligomis, sąrašo, Darbų ir veiklos sričių, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, pasitikrinusiems ir (ar) periodiškai besitikrinantiems, ar neserga užkrečiamąja liga, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija ir (ar) karantinas, sąrašo ir šių darbuotojų sveikatos tikrinimosi tvarkos patvirtinimo“ nuostatos.

Atsižvelgiant į tai, kad šalyje pratęsta valstybės lygio ekstremali situacija, kontaktinio aptarnavimo metu bus privaloma dėvėti medicininę veido kaukę arba respiratorių, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės), bei laikytis kitų saugos ir sveikatos reikalavimų. Reikalavimas dėvėti kaukes netaikomas neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojame dėvėti veido skydelį).

Įėjus į patalpas, būtina dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, vengti liesti rankomis veidą. Laukiant konsultacijos, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 metro atstumo nuo kito asmens. Vienu metu bus aptarnaujamas tik vienas klientas.

Atkreipiame dėmesį, kad tiesiogiai nebus aptarnaujami klientai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.). Bendrovė tikisi, kad gyventojai bus sąmoningi ir sirgdami nesilankys įmonėje, o iškilusius klausimus spręs nuotoliniu būdu.

Rekomenduojame iškilusius klausimus spręsti nuotoliniu būdu ir į bendrovę atvykti tik tuomet, kai tai yra būtina. Visais klausimais galite kreiptis nurodytais kontaktais:

  • - Administratorė (gedimų registravimas, nuotekų ištraukimas ir kiti klausimai) – tel. 8 310 31663;

  • - sutarčių sudarymo, apskaitos prietaisų ir atsiskaitymo klausimai – tel. 8 310 31673;

  • - techninės prisijungimo sąlygos ir projektų derinimas – tel. 8 675 19019;

  • - topografinių nuotraukų derinimas – tel. 8 310 31664.

Kviečiame užsisakyti sąskaitas elektroniniu paštu. Rašykite mums adresu lina@varenosvandenys.lt, nurodykite abonento kodą ir elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti sąskaitą.

UAB „Varėnos vandenys“ administracija